Ponuka práce > ŠPECIALISTA NÁHRADNÝCH DIELOV

ŠPECIALISTA NÁHRADNÝCH DIELOV

Náplň práce

Pozícia pre kandidáta/tku s technickým myslením a schopnosťou čítať technickú dokumentáciu. Ak máte záujem o administratívnu pozíciu, kde využijete svoje vedomosti reagujte na pozíciu ŠPECIALISTA NÁHRADNÝCH DIELOV.

Vašou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za administratívu súvsiacu s kategóriou náhradných dielov
- spracovávanie objednávok
- spravovať záruky, reklamácie, vrátené náhradné diely
- riešenie servisných požiadaviek zo strany klientov
- vedenie záznamov v systémoch ERP a CRM
- úzko spolupracovať so servisným oddelením s cieľom zabezpečiť bezproblémovú komunikáciu a poskytovanie služieb zákazníkom
- udržiavanie pozitívneho vzťahu so zákazníkmi prostredníctvom včasného a
efektívneho servisu náhradných dielov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami (napr. servis, nákup, inžinierske oddelenie,
predaj) s cieľom zabezpečiť spokojnosť zákazníkov v oblasti náhradných dielov

Požiadavky

- technický background
- čítanie výkresov
- plynulá komunikácia v angličtine
- precíznosť a zodpovedný prístup

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity Vám budú predstavené priamo na pohovore u klienta.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)