Ponuka práce > Sales Manager

Sales Manager

Náplň práce

V Graftone rastieme a rozširujeme tím o Sales Managera, ktorý sa chce stať súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní personálnych služieb. Ako Sales Manager budete zodpovedný za rozvoj našich obchodných aktivít v regiónoch Košice a Prešov. Ak máte skúsenosti v oblasti obchodu, vynikajúce komunikačné schopnosti a ambíciu podieľať sa na poskytovaní kvalitných riešení v temporary aj permanent staffing, hľadáme práve vás!

Medzi vaše hlavné úlohy bude patriť:

- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a klientov
- Udržiavanie a rozvoj vzťahov s existujúcimi klientmi
- Tvorba obchodných stratégií a plánov pre zverený región
- Príprava ponúk a obchodných prezentácií
- Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných cieľov
- Analýza trhu, konkurencie a potrieb klientov
- Reporting top managementu

Požiadavky

- min. SŠ vzdelanie
- predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícii Sales Managera v oblasti agentúrneho zamestnávania
- aktívna znalosť anglického jazyka
- znalosť trhu práce v Košiciach a Prešove
- vynikajúce komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- orientácia na výsledok, zákazníkov a kvalitu
- samostatnosť, flexibilita, organizačné schopnosti
- vodičský preukaz skup. B – aktívny vodič
- ochota cestovať v rámci SK

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1 EUR do 1 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - služobný automobil aj na súkromné účely - flexibilný pracovný čas - 2 dni home office/týždeň - až 7 dní plateného voľna navyše nad rámec zákonnej dovolenky - 2 dni sick days/rok - teambuidingové aktivity - Cafeteria - Multisport karta - stravenkový
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)