Ponuka práce > Stavebný robotník a tesár na diaľnici D1, ubytovanie k dispozicii!

Stavebný robotník a tesár na diaľnici D1, ubytovanie k dispozicii!

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme skúsených tesárov a stavebných robotníkov! Ide o prácu na diaľničných stavbách a cestách v blízkosti Bratislavy.

Základná náplň práce:
- stavebné práce na cestách a mostoch v blízkosti Bratislavy (dialnice D1/D4)
- betonárske práce, demontáž
- zodpovednosť za zverené pracovné nástroje a náradie
- uloženie vopred naviazaného železa a následná betonáž
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Práca je na 8h pracovný čas (je flexibilný, možnosť nastavenia -napríklad 10 dní pracujete, 4 dni voľno a pod.)

Pracuje sa v skupinách cca po 5 ľudí (partie).

Ide o dlhodobú spoluprácu na viacerých projektoch po SVK aj na nasledujúce roky.

Požiadavky

- skúsenosť na obdobnej pozícii
- Technická gramotnosť
- Manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, praktické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ubytovanie K DISPOZICII ZDARMA (plne hradené zamestnávateľom), bývanie s partiou - strava - flexibilný pracovný čas - 27 dní dovolenky
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)