Ponuka práce > Global Communication Expert

Global Communication Expert

Náplň práce

Na pozícií Global Communication Expert bude Vašou hlavnou náplňou práce :

- Zodpovednosť za vypracovanie a implementovanie komplexnej internej komunikácie v súlade s hodnotami spoločnosti,
- Spolupráca s HRBP na identifikácii kľúčových posolstiev a komunikačných priorít,
- Vytváranie pútavého a informatívneho obsahu pre interné informačné bulletiny (intranet, e-maily, videá a ďalšie interné platformy),
- Spravovanie interných komunikačných kanálov,
- Zodpovednosť za plánovanie a organizovanie štvrťročných a ročných stretnutí,
- Spolupráca s oddelením predaja a marketingu na zosúladenie a uľahčenie potrieb značky pre organizačné iniciatívy,
- Vypracovanie plánov a protokolov krízovej komunikácie na zabezpečenie včasného a presného šírenia informácií počas mimoriadnych udalostí alebo náročných situácií,
- Sledovať najnovšie komunikačné trendy, s osvedčenými postupmi s cieľom priniesť nové inovatívne nápady,
- Zodpovednosť a dohľad nad prezentáciou spoločnosti na sociálnych sieťach (LinkedIn, Instagram, Facebook a iné),
- Analyzovať údaje a metriky na posúdenie vplyvu komunikačných iniciatív.

Požiadavky

Od kandidáta očakávame :

- Bakalársky titul v odbore marketingovej komunikácie, Public Relations
- Skúsenosť na obdobnej pozícií na globálnej úrovni,
- Skúsenosť s prácou na sociálnych sieťach (LinkedIn, Instagram a pod.),
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti, projektové a organizačné schopnosti,
- Anglický jazyk - C1,
- Schopnosť pracovať v globálnom tíme,

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 3000 EUR do 4500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat, - ročná valorizácia mzdy, - príspevok na III.pilier, - Sick Day, - HO, - Sociálny program - športové podujatia, týždeň zdraviam deň rodiny, Vianočný večierok, a mnohé iné, - "Short Friday",
  • Miesto pracoviska: Trnava