Ponuka práce > Head of Service Operations

Head of Service Operations

Náplň práce

- komplexné riadenie servisného oddelenia spoločnosti (v rámci celej SR)
- vedenie organizácie služieb a people management servisného tímu
- zodpovednosť za príjmy a náklady (P&L reporting, prijímanie opatrení)
- manažment subdodávateľov
- rozvoj obchodu a služieb
- riadenie a optimalizácia procesov, riešenie eskalácií
- hiring a školenie terénnych technikov
- analýza prevádzkových KPIs
- audit BOZP

Požiadavky

- skúsenosti s vedením servisného oddelenia/tímu
- skúsenosti s riadením ľudí
- pro-zákaznícka orientácia
- skúsenosti z medzinárodného prostredia
- schopnosť plynule komunikovať v anglickom jazyku
- samostatnosť, zodpovednosť, analytické a strategické myslenie, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- technický background výhodou
- technické vzdelanie výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Manažment,
  • Plat: Od 3500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - variabilný finančný bonus do 15% ročnej mzdy vyplácaný 2x ročne - služobné auto
  • Miesto pracoviska: Nitra