Ponuka práce > Montážny pracovník výrobnej linky. Doprava zabezpečená z TO,PE,BN,NR

Montážny pracovník výrobnej linky. Doprava zabezpečená z TO,PE,BN,NR

Náplň práce

Hľadáme Operátora výroby do spoločnosti pôsobiacej v automotive sektore.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- Predvýroba jednotlivých dielov a montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov,
- Obsluha zariadení na predvýrobe (vstrekolisy, lakovacie linky a pokovovacie zariadenia),
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek,
- Optická kontrola
- Balenie hotových výrobkov,

Miesto výkonu práce : Krušovce

Zmennosť : trojzmenná prevádzka

Viac info na : 0911 037 765

Požiadavky

-Práca je vhodná pre každého všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania,
-Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
-Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
-Základná počítačová gramotnosť,
-Technické myslenie,
-Manuálna zručnosť,

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity a mzdové podmienky : - nástupný plat 910€ + 15% mesačný variabilný bonus - po 6. odpracovaných mesiacoch navýšenie mzdy na 960€ + mesačný variabilný bonus 15% - odmena za jeden víkendový nadčas 50-100€, - odmena pre pracovníkov na montáž
  • Miesto pracoviska: Topo??any