Ponuka práce > TECHNIK ÚDRŽBY

TECHNIK ÚDRŽBY

Náplň práce

- Vykonávať elektrickú údržbu závodu a zariadení, nájsť a navrhnúť možnosti zlepšenia pre lepšiu odbornú údržbu.
- Základná parametrizácia a kalibrácia robotov (ABB, KUKA KRC a VKRC / GE-Fanuc)
- Programovanie robotov online, offline
- Oživovanie robotov a ich uvádzanie do prevádzky
- Diagnostikovanie porúch a odstraňovanie v automatizovanej výrobe
- Úprava a optimalizácia softvéru
- Podieľanie sa na zlepšovani funkčnosti strojového parku

Požiadavky

- vzdelanie v odbore mechanika, mechatronika, elektromechanika
- vyhláška §22
- prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky
- predchádzajúca skúsenosť s prácou v automotive oblasti - výhodou
- čitanie elektrických, pneumatických, hydraulických schém
- skúsenosti s PLC systémom Siemens Step 7, Tia portal 15-18, s robotmi (Yaskawa a ABB)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - príspevok do DDS III. Pilier – 3% - príspevok na stravu nad rámec zákona 6,30€ (0,57 € príspevok zamestnanca) - príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti - Multisport karta -15% výkonnostný bonus (
  • Miesto pracoviska: Trnava