Ponuka práce > Skladový manipulant na dve zmeny v Zavare.

Skladový manipulant na dve zmeny v Zavare.

Náplň práce

Hľadáme Operátora logistiky na dve zmeny!

Čo bude Vašou náplňou práce?

- Obsluha VZV a zariadení na manipuláciu s materiálom,
- Príjem, kontrola a evidencia prichádzajúceho materiálu,
- Príprava prepravnej dokumentácie, vrátane štítkov, nákladných listov a baliacich zoznamov,
- Monitorovanie a nahlasovanie nezrovnalosti v skladových alebo expedičných procesoch,
- Udržiavanie čistého a organizovaného prostredia skladu,
- Podieľať sa na iniciatívach neustáleho zlepšovania na zlepšenie logistických procesov,

Viac info na : 0911 013 906.

Miesto výkonu práce : CT Park Zavar.

Požiadavky

- manuálna zručnosť,
- platné papiere na obsluhu VZV,
- prax v logistike,

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1475 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Mzdové podmienky : - základná mzda : 1 200€/mes., - dochádzkový bonus : 150€/mes., - príspevok na dopravu : 35€/mes., - stravné 88€/mes.
  • Miesto pracoviska: Trnava