Ponuka práce > Engineer BiW

Engineer BiW

Náplň práce

- aktualizovať a distribuovať kmeňové údaje (napr. počet hodín na vozidlo – HPV, počet osôb – HC, účinnosť).
- distribuovať ciele efektívnosti, OIS
- zastupovať v medzifunkčných projektových tímoch spolu s ME a Logistics
- podpora procesu, aj produktu (vrátane predvýrobných prác, inžinierskych výkupov)
- poskytnutie potrebých vstupov počas Launchu, podpora výroby v Kaizen Workshopoch/M3MU
- zodpovednosť za neproduktové výdavky, kapacitné vyšetrovanie na základe žiadosti od Plant Business Office
- zodpovedosť za zlepšenie produktov a procesov, usporiadanie linky (vrátane materiálovej fasády, umiestnenia nástrojov), za poškodenia
- účasť na výskumoch/projektoch PE
- eliminovať plytvanie časom, peniazmi, materiálmi, strojovým časom, stratami kvality a inými zdrojmi

Požiadavky

- vzdelanie: VŠ I. alebo II.stupňa, špecializácia v oblasti inžinieringu
- prax: min.5 rokov inžinierskych skúseností v OEM
- komunikačné zručnosti, schopnosť riešiť problémy, silnú inovačnú schopnosť a odolnosť voči tlaku
- počítačové softvérové --zručnosti, PPT master výhodou
- Anglický jazyk: min.B2
- ochota príležitostne cestovať

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 2700 EUR do 3300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - ročný bonus Volvo - príspevok na stravovanie 6 EUR za odpracovaný deň - ročné hodnotenie a zvyšovanie platu - životné poistenie,príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - relokačný balík ( vo výške 1-2-násobku mesačného platu, imigračn
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)