Ponuka práce > Hľadá sa šikovný/á RECEPČNÝ/Á

Hľadá sa šikovný/á RECEPČNÝ/Á

Náplň práce

Hľadáme zodpovedného, milého a komunikatívneho človeka na zabezpečenie chodu recepcie.

Medzi Tvoje hlavné zodpovenosti bude patriť:
- prijímanie návštev a poskytovanie informácií
vybavovanie telefonátov (aj v Anglickom jazyku)
- správa Knihy jázd

- prijímanie a evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie
- udržiavanie priestorov recepcie, zasadačiek a kuchynky
- administratívne práce spojené s chodom recepcie, vybavovanie objednávok (kancelárske potreby, občerstvenie, káva, ovocie, a i.)

Požiadavky

Môžeš byť vhodným kandidátom ak:

- hovoríš Anglickým jazykom, B2 (písomná aj ústna komunikácia)
- máš administratívnu skúsenosť
- ovládaš základy Excelu
- vieš si efektívne zorganizovať čas
- si zodpovedný/á a samostatný/á

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1370 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - sick days - EXTRA vacation days - príspevok do III. piliera - možnosť zriadenia multisport karty - školenia - teambuilging aktivity a i.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)