Ponuka práce > Bezpečnostný technik

Bezpečnostný technik

Náplň práce

- vypracovanie dokumentácie, predpisov, pravidiel BOZP
- nahlasovanie a vypracovanie záznamov z vyšetrovania pracovných úrazov, prevádzkových nehôd, udalostí a chorôb z povolania
- kontrola dodržiavania BOZP predpisov a určených pracovných postupov
- zodpovednosť za zaškoľovanie zamestnancov, spolupráca pri zabezpečovaní školení na zvýšenie odbornej spôsobilosti zamestnancov v oblasti BOZP
- spolupráca s externými spoločnosťami pri vypracovávaní reportov v oblasti ŽP v súlade s platnou legislatívou
- komunikácia s príslušnými orgánmi štátnej správy a kontrolnými orgánmi v oblasti BOZP
- komunikačný partner pre externú strážnu službu
- zabezpečenie havarijného a evakuačného plánu
- komunikácia a spolupráca s príslušnými oddeleniami spoločnosti, so zástupcami zamestnancov pre BOZP, pracovnou zdravotnou službou a príslušnými útvarmi zamestnávateľa

Požiadavky

- vzdelanie v oblasti enviroment, BOZP a PO, zdravie
- anglilcký jazyk - B1 výhodou
- VP. sk.B
- preukázateľná prax na obdobnej pozícií
- zákonník práce, legislatíva SR v oblasti BOZP a PO, environment a health (Zákon o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci 124 z r. 2006, Zákon o inšpekcii práce č. 125 z r. 2006, Zákon o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia 355 z 2007, Sociálny zákon, Zákon o odpadoch 223 z 2001, Zákon o ovzduší 137 z 2010, Vodný zákon 364 z 2004, Zákon o IPKZ)
- osvedčenie bezpečnostného technika resp. osvedčenie autorizovaného technIka, osvedčenie technika požiarnej ochrany

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Banska Bystrica (Banskobystrický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: -- mesačná výkonnostná prémia do výšky 15% -- flexibilná pracovná doba; denný pracovný čas 7,5 hod -- 13. a 14. mzda po uplynutí 6 mesiacov pracovného pomeru - príspevok na občerstvenie 12,- EUR mesačne -- príspevok na dochádzanie do práce -- spoloče
  • Miesto pracoviska: ?arnovica