Ponuka práce > Projektant pozemných stavieb

Projektant pozemných stavieb

Náplň práce

- komplexné vypracovanie projektových dokumentácií v súlade s kvalitatívnymi štandardmi firmy a normových požiadaviek STN,
- komplexná práca HIP na projekte,
- projektovanie bytových, nebytových a administratívnych budov,
- tendrovanie, koordinácia a kontrola činností stavebných profesií ( VZT, TZB,ELI, MaR atď.),
- kontrola realizácie na stavbách,
- komunikácia s klientami a dotknutými orgánmi,
- koordinácia a komunikácia s kolegami v tíme,
- aktívne zapájanie sa do existujúcich úloh a projektov, prinášanie vlastných nápadov v rámci rozvoja spoločnosti,
- identifikovanie a hľadanie technických a konštrukčných problémov počas realizácie projektov,
- zastupovanie spoločnosti po technickej stránke pri obchodných stretnutiach.

Požiadavky

- vzdelanie v odbore pozemné stavby (APS, PS),
- kandidát by mal mať za sebou úspešné od ,,HIPované„ projekty v oblasti priemyselných stavieb nad 5mil EUR / rezidenčných stavieb s GBA nad 10 000m2,
- technicky zdatný, znalosť noriem, prepájanie vedomostí s praxou,
- súčasná koordinácia viac ako 5 profesií na 1 projekte,
- spolupráca so SUB: akustika, Zodt, Dieselagregát- výhodou,
- Allplan - mierne pokročilý (nie je podmienkou),
- Autodesk AutoCAD - pokročilý,
- informačné modelovanie budov (BIM) - mierne pokročilý,
- autorizovaný stavebný inžinier – I1,
- dôslednosť a cit pre detail pri práci,
- tímový hráč, ktorí dokáže delegovať úlohy v tíme,
- človek s otvorenou mysľou a pozitívnym prístupom k práci,
- riadiace a organizačné schopnosti,
- progresívne zmýšľanie.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - možnosť zvyšovania kvalifikácie, - príspevok pri uzavretí manželstva, - Multisport karta, - účasť na národnej BIM konferencii, - možnosť zúčastniť sa vybraných kurzov, - 13. a 14. plat (podľa ziskovosti spoločnosti), - zabezpečené ovocie, káva na p
  • Miesto pracoviska: Tren??n