Ponuka práce > Projektový manažér - automatizácia

Projektový manažér - automatizácia

Náplň práce

- Riadenie projektov prevažne v oblasti automobilového priemyslu a v subdodávateľských spoločnostiach
- Vypracovanie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníka v súlade s dostupnými kapacitami a zdrojmi
- Vedenie projektového tímu – všetky profesie podieľajúce sa na realizácii projektu
- Zodpovedá za tvorbu a dodržiavanie časového harmonogramu projektu, za dodržiavanie míľnikov a rozpočtu projektu, za splnenie cieľov
- Zodpovedá za kvalitu realizovaného projektu a všetkých obstarávacích procesov potrebných pre realizáciu projektu, ako aj za manažment riadenia zmien
- Reporting stavu zákaziek a výsledkov manažmentu

Požiadavky

- Vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa technického zamerania ( strojársky, elektrotechnický alebo IT odbor )
- Uprednostňujeme kandidátov so skúsenosťami s projektovým manažmentom a znalosťou procesov v automobilovom priemysle
- Vyžaduje sa minimálne 3 ročná prax na rovnakej alebo podobnej manažérskej pozícii
- Organizačné schopnosti na vysokej úrovni
- Ochota cestovať v rámci SR, aj do zahraničia ( prevažne v rámci EU )

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Slovenská spoločnosť s viac ako 28 ročnou históriou, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti automatizácie so silnými hodnotami - firemné auto aj na súkromné účely - firemné bývanie v prípade potreby - 13. a 14. plat (v závislosti od dosiahnutého hos
  • Miesto pracoviska: Liptovsk? Mikul??