Ponuka práce > Grafický dizajnér

Grafický dizajnér

Náplň práce

Tvorba obsahu – grafická a obsahová časť,
Tvorba marketingových materiálov:
- printová grafika: časopis, vizitky, brožúry, letáky, rollupy,
- grafika do prezentácií, webovej stránky, postov, reklám,

Súčinnosť pri tvorbe webinárov, newslettrov, infografiky,
Podpora ostatných tímov pri tvorbe obsahu, grafických materiálov,
Optimalizácia a reporting marketingových aktivít,
Redizajn (webstránka, dizajn manuál, sociálne siete,...).

Požiadavky

- Vzdelanie: priemyselný dizajn, grafický dizajn, multimediálna tvorba, výtvarné umenie
- Zručnosť v produktovej fotografii
- Zmysel pre nápadité grafické spracovanie textového a obrazového materiálu pre printové a
sociálne médiá
- Kreatívne a moderné myslenie v tvorbe grafického designu
- Motivácia rozvíjať sa a hľadať nové prístupy a riešenia

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Acrobat - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Canva - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
Figma - Pokročilý
JavaScript, PHP, MySQL, Perl- výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Práca v - Mladom modernom kolektíve, - Veľkej a stabilnej spoločnosti, - Moderných priestoroch s kvalitným technickým vybavením Work-Life balance zamestnanca: - Multisport karta, - Príspevok na rekreáciu, - Preventívne, liečebné a relaxačné program
  • Miesto pracoviska: Prievidza