Ponuka práce > Business Development Manager - Hunter

Business Development Manager - Hunter

Náplň práce

Pracovná príležitosť pre obchodníka so skúsenosťami a potenciálom pôsobiť ako ambassador značky v teréne.

Vašou úlohou bude získavať nové obchodné príležitosti, budovať a udržiavať vzťahy so zákazníkmi v jednom z strategicky najdôležitejších regiónov západného Slovenska.

NÁPLŇ PRÁCE A ZODPOVEDNOSTI HUNTERA:

- Aktívne vyhľadáva nové predajné príležitosti
- Vytvára inovácie pre rast spoločnosti
- Riadi predaj produktov u nových a existujúcich zákazníkov vo zverenej oblasti v spolupráci s obchodnými zástupcami tejto oblasti a so svojim nadriadeným
- Aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu
- Vytvára blízke partnerské vzťahy so zákazníkmi

Požiadavky

- orientácia na zákazníka
- ideálne 2 a viac rokov skúsenosti ako obchodník
- základné znalosti obchodnej matematiky
- skúsenosti s HoReCa /výhodou
- nadšenie, flexibilita a dobý time-management
- dynamická osobnosť s pozitívnym prístupom
- aktívny vodič

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačné bonusi - mobilný telefón - služobné auto aj na súkromé účely - nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny - kafetéria - programy na vzdelávanie a sebarozvoj - ostatné benefity: budú predstavené na pohovore
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)