Ponuka práce > Hľadáme Operátora výroby na reprocesing v Leviciach. Mzda až do 1300€!

Hľadáme Operátora výroby na reprocesing v Leviciach. Mzda až do 1300€!

Náplň práce

Na pozícií Operátor výroby/Line operátor, ktorý sa sústreďuje na reprocessing (rework) bude Vašou náplňou práce :

- Zhodnocovanie a spracovávanie odpadu
- Triedenie a zaznamenávanie túb
- Dodržiavanie 5S organizácie pracoviska
- Dodržiavanie GMP pravidiel
- Vykonávať úlohy podľa pokynov nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce
- Práca na malých linkách – sample

Miesto výkonu prce : Levice, časť Géňa

Zmennosť : nepertržitá prevádzka - ranné, poobedné, nočné zmeny (8 - hodinové zmeny).

Požiadavky

- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity a mzdové podmienky : - základná mzda : 1037 €/mesiac - príplatky (cca 200€) - dochádzkový bonus (50€) – pri odpracovaní celého mesiaca - stravovanie v priestoroch závodu (obed za 0,66 €), - mesačný kredit na nápoje a chuťovky (15 €) -
  • Miesto pracoviska: Levice