Ponuka práce > Optický inžinier

Optický inžinier

Náplň práce

Hľadáme šikovného, tvorivého a motivovaného kandidáta na pozíciu Optického inžiniera do automotive prostredia.

Potrebujeme človeka s fantáziou, priestorovým videním a výnimočnou predstavivosťou.

Chceme nájsť kandidáta, ktorý bude zodpovedný za:

- Návrh šošoviek alebo svetlovodov podľa požiadaviek zákazníka.
- Meranie vlastností svetlovodov, šošoviek a iných optických jednotiek.
Analýzu merania optických parametrov.
- Vykonávanie simulácií optických parametrov.
Vizualizáciu svetlovodov a povrchových osvetlení v interiéri vozidla

A v neposlednom rade bude uskutočňovať výber a overenie dostupného materiálu pre optické systémy

Kandidát musí spolupracovať s elektronickým dizajnérom pri výbere dostupného zdroja svetla
a s dizajnérom pri výbere a overení materiálov pre odrazený povrch.

Len si to predstavte, navrhujete, kreslíte, prinášate nápady a pracujete spoločne s tímom na Vašom vlastnom tvorivom projekte. Znie to zaujímavo, však?

Pracujeme len cez pracovný týždeň, od 8:00 do 16:00. Víkendy voľné.

Platovo od 1500 eur, no záleží na skúsenostiach kandidáta. Dokážeme oceniť odhodlanie, tvorivosť, kvalitu a entuziazmus.

Požiadavky

Naše požiadavky na vhodného kandidáta sú:
- VŠ vzdelanie II. alebo III. stupňa.
- Skúsenosť v odbore Optoelektroniky/Fyziky.
- Znalosť CAD programov - Catia, Creo a pod.
- Znalosť LucidShape, TracePro a pod.
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň B2)
- Skúsenosť s automotive je priam žiadúca.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Všetky benefity, peňažné či nepeňažné, budú predstavené každému kandidátovi na osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Pre?ov