Ponuka práce > Senior projektový manažér (stavebný)

Senior projektový manažér (stavebný)

Náplň práce

Ak máš skúsenosti ako projektový manažér stavieb, baví ťa plánovať a riadiť projekty od začiatku až do konca, pošli životopis, aby sme sa o tebe dozvedeli.

Náplň práce:
- vedenie stavebných projektov od začiatku až do odovzdania
- komunikácia s dodávateľmi
- pripravuje a organizuje potrebné cenové porovnania jednotlivých dodávateľov
- príprava projektov, riadenie procesov
- komunikácia s prevádzkarmi staníc, oblastnými manažérmi a ďalšími oddeleniami
- kontrola vykonaných prác na stavbe s platnou projektovou dokumentáciou, dodržiavanie BOZP a plnenie harmonogramu
- kontrola interiéru v súlade s projektovou dokumentáciou
- a iné

Požiadavky

- skúsenosti ako stavebný projektový manažér
- anglický jazyk minimálne na úrovni B2
- minimálne stredoškolské stavebné vzdelanie
- zodpovedný, komunikatívny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - auto aj na súkromné účely - home office - flexibilný pracovný čas - finančný príspevok - sick days - multisport - bonusový finančný príspevok - čerstvé ovocie na pracovisku - firemné eventy počas celého roka - cafeteria benefit system - príspevok n
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)