Ponuka práce > Podpora náboru s nemeckým jazykom- práca z domu

Podpora náboru s nemeckým jazykom- práca z domu

Náplň práce

Chceš získavať skúsenosti v oblasti HR a náboru a zároveň využívať nemecký a anglický jazyk ?

Máme pre Teba ideálnu príležitosť!

Náplň práce:
- Podpora náborového tímu spoločnosti
- Prescreening kandidátov na pozície pre Nemecko
- Telefonická komunikácia s kandidátmi v nemčine a angličtine
- Follow up cally s kandidátmi
- Administratívna podpora, reporting

Prácu je možné vykonávať iba z územia SR.

Požiadavky

- Nemecký jazyk- úroveň minimálne B2
- Anglický jazyk - úroveň minimálne B2
- Skúsenosti z oblasti zákazníckej podpory- výhodou
- Skúsenosti z oblasti HR- výhodou
- Dobré komunikačné zručnosti

Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov!

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 1425 EUR do 1550 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca plne z domu - Jazykový bonus - Práca v medzinárodnom tíme - Možnosť založenia Multisport karty
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)