Ponuka práce > Manažér kvality s výkonom práce v Nemecku (Team Lead Quality Planning)

Manažér kvality s výkonom práce v Nemecku (Team Lead Quality Planning)

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať ako Manažér kvality pre jedného z popredných dodávateľov chrómovaných plastových komponentov pre automotive priemysel, priamo v Nemecku:

- vedenie a iniciovanie rozvojových potrieb v rámci tímu (9 čl.)
- zodpovednosť za kvalitu komponentov počas predvýrobnej a výrobnej fázy
- tvorbu a dohľad nad plánmi kontroly výroby, kvality, pokynmi pre kontrolu kvality, IMDS, analýza rizík, FMEA a plánovanie kvality podľa APQP/RGA
- príprava správ o počiatočnej kontrole vzoriek podľa AIAG a VDA
- kontrola zmlúv, špecifikácií,konceptov merania
- zákaznícke audity, schvaľovanie procesov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a v anglickom jazyku.

Požiadavky

- technické vzdelanie
- skúsenosti z oblasti manažérstva a plánovania kvality, systémami kvality - APQP, FMEA, odborné znalosti v obolasti vstrekovania plastov - výhodou
- skúsenosti s vedením tímu
- znalosť nemeckého jazyka- B2 a anglického jazyka - B1/B2
- ochota relokovať sa

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 4000 EUR do 6000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančný príspevok pri relokácii do Nemecka a pomoc s hľadaním ubytovania - služobné auto a free parking - flexibilný pracovný čas a možnosť home office - Vianočný a dovolenkový bonus - 30 dní dovolenky - Company pension plan a dochádzkový bonus -
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)