Ponuka práce > Laboratórny technik

Laboratórny technik

Náplň práce

- Obsluha laboratórnych prístrojov a PC softvérov
- Zabezpečenie dohľadu nad kvalitou produktu, splnením požiadaviek zákazníka na kvalitu a farbu
- Príprava vzoriek, vykonávanie testov podľa požiadaviek zákazníka a plánov kontroly produktu
- Kontrola a zaznamenávanie výsledkov testovania
- Zabezpečenie fáz inšpekcie, testovanie materiálov na indikáciu potenciálnych problémov
- Podpora výroby pri vykonávaní testovania , monitorovanie výroby, školenie personálu
- Overenie finálneho materiálu, balenie a označenie pred uvoľnením , pomoc pri údržbe, overovaní/kalibrácií zariadení
- Revidovanie postupov, pokynov a testovacích metód, účasť na analýze meracích systémov

Požiadavky

- Stredoškolské vzdelanie technického smeru
- Predchádzajúca skúsenosť s prácou v laboratóriu, so vstrekolismi, extrudérmi, pigmentami, posudz. kvality – výhodou nie podmienkou
- Skúsenosť s prácou vo výrobnej spoločnosti – výhodou nie podmienkou
- Vhodné aj pre absolventov
- Angličtina- B1, požadovaná najmä písomne

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok na dopravu 50 € - každoročné prehodnocovanie mzdy - Vianočná odmena - darčekové poukažky do sociálneho fondu - Wellness program - bonus pri pracovnom výročí, odporučení kandidáta do pracovného pomeru v sume 1000€,pri rodinných udalos
  • Miesto pracoviska: Trnava