Ponuka práce > Majster zvarovne

Majster zvarovne

Náplň práce

- riadenie a organizácie prác na ZVAROVNI (cca 50 podriadených), vedenie kolektívu zvarovne

- zabezpečenie plynulého chodu výroby

- zaraďovanie pracovníkov na pracovné zmeny

- dodržiavanie výrobného plánu

- rozdeľovanie a prioritizáciu denných úloh

- zodpovednosť za efektivitu pracovného času

- riadenie zaškoľovania zamestnancov, hodnotenie výkonov

- evidencia a kontrola dochádzky, dovolenky a odmeňovanie zamestnancov, hodnotenie pracovníkov

- dodržiavanie ukazovateľov produktivity

- zabezpečovanie technickej podpory zamestnancom v prípade potreby / neznalosti postupu

- prinášanie zlepšovacích návrhov na výrobu, organizáciu práce a podobne

- dodržiavanie kvalitatívnych ukazovateľov

- organizácia práce a pracovných postupov z hľadiska kvality a včasnosti

- námatková kontrola zvarených kontajnerov a ostatných výrobkov

- zvýšovanie efektivity práce na zváracích robotoch

- dohľad nad dodržiavaním BOZP

Požiadavky

- vzdelanie strojárstvo, mechanické obrábanie kovov, technické zameranie

- prax v strojárskej výrobe a na odbornej pozícii podmienkou

- prax v zváraní CO2

- znalosť čítania technickej dokumentácie v oblasti strojárstva

- skúsenosti s automatizovaným zváraním (vítané)

- skúsenosti s riadením zamestnancov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1800 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: -jednozmenný režim -prítomnostná prémia 50,- Eur, -vernostná prémia za odpracované roky vo firme 35-150,- Eur, -príspevok na sobáš, -príspevok pri získaní nového zamestnanca 300,- Eur, -narodeninový a vianočný darček, Mikulášsky darček, letný fe
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou