Ponuka práce > Špecialista kvality

Špecialista kvality

Náplň práce

- uvádzanie presných informácií týkajúcich sa poskytovania informácií o potravinách spotrebiteľom,
- zvyšovanie povedomia pracovníkov spoločnosti o vnútropodnikových pravidlách hygieny, požiadavkách na produkt a proces, požiadavkách noriem, ku ktorým sa spoločnosť zaviazala a požiadavkách zákazníka na kvalitu a bezpečnosť produktov,
- zaistenie dodržiavania zákazu používania informácii, ktoré by uviedli spotrebiteľa do omylu najmä pokiaľ ide o charakteristiky, účinky alebo vlastnosti potravín pri ich označovaní,
- zaistenie primeranej prípravy a vzdelávania pracovníkov v súlade so schváleným plánom vzdelávania,
- zaistenie zhodnotenia a overovania spoľahlivosti interných laboratórnych vyšetrovacích metód významných pre bezpečnosť potravín,
- udržiavanie a zlepšovanie systému ochrany potravín pred ich zámernou kontamináciou,
- zaistenie komunikácie s externými partnermi a inštitúciami vykonávajúcimi služby v oblasti systému manažérstva kvality a bezpečnosti potravín,
- navrhovanie zlepšení týkajúcich sa skvalitnenia zavedeného systému manažérstva kvality a bezpečnosti potravín.

Požiadavky

- skúsenosti so systémami riadenia kvality a bezpečnosti (podľa noriem ISO 9001, IFS, HACCP),
- preukázateľná odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicky závažných činností,
- vzdelanie v odbore potravinárstvo (výhodou),
- samostatnosť, zodpovednosť, vytrvalosť a presnosť,
- iniciatíva – aktívny prístup k riešeniu problémov,
- komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie,
- flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - možnosť získania mesačnej mimoriadnej odmeny v závislosti od pracovných výsledkov zamestnanca, - ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti, - zľavnené služby vo vybraných rekreačných zariadeniach, - palivová zľava vo vybraných
  • Miesto pracoviska: Nov? Mesto nad V?hom