Ponuka práce > Asistent stavbyvedúceho - ABSOLVENTI

Asistent stavbyvedúceho - ABSOLVENTI

Náplň práce

Hľadáme osobu, ktorá by mala záujem o pozíciu asistenta stavbyvedúceho v spoločnosti Hornex. Ak máš skúsenosti zo sveta stavieb a nebojíš sa zodpovednosti na stavbách, táto ponuka je pre teba!

Náplň práce:

- management pracovných činností na stavbe
- spĺňanie požiadaviek a pokynov od stavbyvedúceho
- zabezpečenie a koordinácia pracovných postupov, dodávok materiálu a interných predpisov
- dodržiavanie dokumentácie zo stavby

Požiadavky

Požiadavky pre kandidáta:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa na stavebnej fakulte alebo ukončené stredoškolské vzdelanie s osvedčením XY

Osobnostné predpoklady:

- osoba s kritickým myslením
- komunikatívny
- počítačovo zdatný (Microsoft - pokročilý, CENKROS - základy)
- vodičský preukaz

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)