Ponuka práce > Zmenový majster vo výrobe | KECHNEC

Zmenový majster vo výrobe | KECHNEC

Náplň práce

Pre nášho klienta - výrobný závod v Kechneci - hľadáme zmenového majstra!

Základná náplň práce:
- riadenie približne 25 členného teamu
- zabezpečenie plynulého chodu výroby, zabezpečenie plnenia cieľov a povinností
- budovanie polyvalencie (vykonávanie viacerých zručností a schopností u zamestnancov, vykonávanie rôznych úloh a funkcií)
- vedenie mítingov teamu
- efektívne plánovanie, kontrola v rámci oddelenia
- práca s ISO systémom

Práca je na zmenový kalendár: 12h zmeny (2 dni denná, 2 dni nočná, 4 dni voľno).

Celková priemerná mzda s príplatkami je okolo 2200€!

Požiadavky

- 3 roky praxe s vedením teamu ľudí vo výrobnom prostredí
- znalosť AJ na B1 úrovni
- strojárske alebo technické vzdelanie
- PC znalosť s MS Office
- analytické myslenie, zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 2100 EUR do 2230 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - stravný lístok v hodnote 10,5€ - príspevok do 3. piliera nad rámec zákona - MultiSport karta - Cafeteria Benefity - zamestnanecké zľavy u partnerov - odmeny pri výročiach
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie