Ponuka práce > Procesný plánovač pre lakovňu

Procesný plánovač pre lakovňu

Náplň práce

- Analýza a optimalizácia procesov lakovania v oblasti práškového a KTL lakovania
- Implementácia inovatívnych riešení na zvýšenie efektivity a kvality lakovacích systémov
- Spolupráca s rôznymi oddeleniami na zlepšenie procesov medzi nimi
- Podpora pri zavádzaní nových technológií a metód na ďalšiu modernizáciu technológie lakovania

Požiadavky

- Analytické myslenie
- Schopnosť pracovať v tíme
- Samostatný, na výsledok orientovaný a metodický spôsob práce
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Dlhodobá perspektívna práca v stabilnej spoločnosti - Motivačné pracovné ohodnotenie - Cestovné - Každý rok dovolenkový a vianočný bonus, - Možnosť odborného a kariérneho rastu, - Pružný pracovný čas, - Cestovné náhrady, - 150€ odmena pri narodení
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou