Ponuka práce > Manažér výroby

Manažér výroby

Náplň práce

- Zavádzanie zmien vo výrobnom procese, Leanprodukcion.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
- Zodpovednosť za riadenie zamestnancov vo výrobe (zlepšovanie pracovných podmienok, motivácia, návrh na odmeňovacom systéme, za zaškolenie a vzdelávanie podriadených pracovníkov).
- Plánovanie a stanovovanie pracovných postupov a pracovných operácií.
- Implementácia zmien vo výrobnom procese tak, aby boli dosiahnuté kvalitatívne ukazovatele.
- Zabezpečovať dodržiavanie definovaných technických štandardov v rámci plánovacieho procesu.
- Plánovanie nových výrobných tokov a prevádzkových prostriedkov.
- Stanovenie metód a postupov pravidelného vyhodnotenia spôsobilostí jednotlivých častí procesu a jeho kontroly.
- Podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu.

Požiadavky

-- skúsenosť s riadením výroby, ideálne automotive, strojárstvo
- orientácia na výsledok
- strategické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 3500 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou