Ponuka práce > IT systémový administrátor

IT systémový administrátor

Náplň práce

- zabezpečiť bezproblémové fungovanie a bezpečnosť IT infraštruktúry a realizáciu rôznych IT projektov
- možnosť využiť svoje technické zručnosti a odborné znalosti
- správa a údržba IT infraštruktúry (klienti, servery, sieť, bezpečnosť, Microsoft 365) v administratíve aj vo výrobe
- technická podpora pri inštalácií, konfigurácií a aktualizácií hardvérových a softvérových komponentov
- optimalizácia IT systémov a implementácia IT projektov
- vývoj globálnych IT štandardov

Požiadavky

- technické školenia so zameraním na IT (napr. HTL, FH, Uni)
- preukázateľné pracovné skúsenosti ako správca IT systému/podobná pozícia
- znalosť sietí, serverových operačných systémov, databáz a bezpečnostných konceptov
- znalosť ERP prostredia výhodou (proALPHA),Networking, HW / SW - pokročilý,
Microsoft Office - pokročilý
- ANJ (B1/B2) - komunikácia na dennej báze)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 2600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačná výkonnostná prémia do výšky 15% - flexibilná pracovná doba - 13.,14. mzda - po odpracovaní 6 mesiacov - príspevok na občerstvenie 14,- EUR mesačne - navyše k finanč. príspevku - príspevok na rekreáciu - sociálne benefity - pozícia v skúsen
  • Miesto pracoviska: Zlat? Moravce