Ponuka práce > Operátor transferového lisu v Zlatých Moravciach!

Operátor transferového lisu v Zlatých Moravciach!

Náplň práce

Na pozícií Operátora transferového lisu budete vykonávať :

- obsluhu transferových lisovacích strojov,
- zoraďovanie modelov na transferovom lise,
- 100% kontrolu na výstupe stroja,
- eliminácia drobných porúch na stroji,
- aktívna účasť na projektoch SMED a 5S,
- registrácia spotreby materiálu v informačnom systéme SAP,
- aktívna spolupráca s oddelením nástrojárne a údržby pri eliminácii prestojov.

Miesto výkonu práce : Zlaté Moravce

Práca v trojzmennom režime.

Viac info na 0911 013 906.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosť s transferovým lisom výhodou,
- skúsenosť so zoraďovaním,
- Ochota pracovať na zmeny,
- Stredoškolské Vzdelanie v technickom odbore,
- Manuálna a technická zručnosť,

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príplatky za výkon práce v rizikovom prostredí a výkon práce v noci - mesačná prémia - dochádzkový bonus - pracovná zmluva na dobu neurčitú - príspevok na DDS (2% z hrubej mzdy) - podpora vzdelávani - kariérny rast
  • Miesto pracoviska: Zlat? Moravce