Ponuka práce > CNC Zoraďovač v Prešove

CNC Zoraďovač v Prešove

Náplň práce

Máš prax s nastavovaním CNC frézy /sústruhu alebo si absolvent - strojár so záujmom o oblasť CNC? Ak sa orientuješ v technickej dokumentácii a máš záujem o prácu v Prešove, možno hľadáme práve Teba!

Čo bude Tvoja náplň práce?

- Kompletná obsluha a nastavovanie CNC strojov - fréza/ sústruh
- Výroba komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Kontrola výrobného procesu, stavu stroja a denná evidencia
- Práca na 2 zmeny (aj nočné) s možnosťou dohody

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle: +421 902 909 287

Požiadavky

- Ukončená SŠ technického zamerania
- Zručnosť v obsluhe CNC strojov- fréza/sústruh
- Orientácia vo výkresovej dokumentácii je podmienkou
- Prax v práci s meradlami
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Precíznosť a vzťah k výrobe

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Mesačný/dochádzkový bonus do výšky 70 EUR brutto - Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti - Stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona - E-benefitné poukážky každý mesiac - Bonusy a firemné akcie 2x do roka - Rast kvalifikácie a súčasne
  • Miesto pracoviska: Pre?ov