Ponuka práce > Mechanický konštruktér - Senior

Mechanický konštruktér - Senior

Náplň práce

Ako konštruktér pre profesionálne výcvikové moduly budete
- navrhovať konštrukciu mechanických a elektromechanických častí simulátorov v súlade s existujúcimi štandardmi
- modelovať v 3D CAD SolidWorks
- vypracovávať strojárenskú výrobnú dokumentáciu
- vykonávať technické výpočty (napr. váha, montážny priestor, stabilita)
- vypracovávať príspevky do sprievodnej a servisnej dokumentácie
- posudzovať mechanické časti simulátora z hľadiska strojnej bezpečnosti
- kontrolovať a oživovať mechanické časti simulátorov
- vykonávať inštalácie a skúšky simulátorov
- spolupracovať pri školeniach užívateľa
- poskytovať podporu pri výrobe a vývoji simulátorov

Požiadavky

- Strojárske vysokoškolské vzdelanie minimálne I. stupňa
- Odborná prax v oblasti konštrukcie a návrhu výrobkov minimálne 5 rokov
- Modelovanie v 3D, skúsenosti s 3D CAD SolidWorks výhodou
- Pevnostne analýzy (FEM/FEA, analyticky) výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1900 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Flexibilná pracovná doba 37,5 hod. pracovný týždeň Štvrťročné odmeny Koncoročné odmeny Sick day Jazykové kurzy počas pracovnej doby Príspevok na DDS až do výšky 3% Nadštandardné stravné Bonus pri odporučení nových kolegov až do výšky 1000 € Firemné a
  • Miesto pracoviska: Tren??n