Ponuka práce > Inžinier dodávateľskej kvality

Inžinier dodávateľskej kvality

Náplň práce

Pre nášho klienta z nadnárodného automotive prostredia hľadáme skúseného Inžiniera dodávateľskej kvality.

Ak Vám položím otázku typu, či máte skúsenosti s dodávateľmi na oddelení kvality, alebo či sa dohovoríte bez problémov v anglickom jazyku a vy mi odpoviete, že áno, tak ako INŽINIER DODÁVATEĽSKEJ KVALITY budete zodpovedať za:

- Spoluprácu s novými a existujúcimi dodávateľmi, ich hodnotenie a rekvalifikácie.
- Spracovanie reklamácií a ich podporu pri analýze chýb.
- Odborné posúdenie elektronických dielov/súčiastok.
- Kontrolu a zhodnotenie akčných plánov, 8D protokolov a schválenie navrhovaných opatrení.
- Audity u dodávateľa, procesné audity podľa VDA 6.3 a platných noriem - kontrolu ich zavedenia.
- Optimalizáciu procesov pre zabezpečenie úspory nákladov a efektívneho manažovania reklamácií.
- Sledovanie cieľov a nákladov kvality.

Požiadavky

Na plnohodnotný výkon na tejto pozícii potrebujete mať okrem chcenia a pozitívnej nálady aj:

- Prax na inžinierskej pozícii (PPAP- oblasť kvality, alebo procesu)
- Skúsenoti s elektro sférou/ automotive sektorom.
- Ústnu a písomnú komunikáciu s dodávateľmi v Anglickom jazyku.
- Analytické myslenie a všeobecný prehľad.
- Budete pracovať v tíme, tak aj tímového ducha.
- V neposlednom rade aj ochotu cestovať. Občas sa teda pôjde rokovať s dodávateľmi aj do zahraničia, väčšinou ale v rámci EU.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Úspešnému kandidátovi ponúkame okrem príjemnej pracovnej atmosféry či možnosti vzdelávania sa a kariérneho rastu aj zopár iných, taktiež príjemných benefitov. Napríklad aj: - Garantovaný 13-ty plat ( rozdelený do dvoch príspevkov). - 14-ty plat rozd
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)