Ponuka práce > Project Manager pre ICT

Project Manager pre ICT

Náplň práce

Hľadáš výzvy v podobe riadenia zaujímavých projektov v oblasti IT a kybernetickej bezpečnosti? Maš skúsenosti ako projekt manažér pre ICT projekty?

Tvojou náplňou práce bude:

- Spolupráca pri tvorbe a riadení ponúk v predprojektovej fáze
- Príprava a následná realizácia projektov pre zákazníkov
- Vedenie projektového tímu/ plánovanie a riadenie interných/ externých zdrojov
- Riadenie a eliminovanie rizík projektov
- Plánovanie nákladov a investícií pri projektoch a ich následné riadenie
- Identifikácia príležitostí ďalšieho rozvoja u zákazníka
- Spolupráca a koordinačné činnosti s tímom systémových inžinierov

Požiadavky

Požiadavky:

- Praktické skúsenosti s projektovým riadením v IT
- Certifikácie projektového riadenia napr. IPMA, PMI, alebo PRINCE2 výhodou
- Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
- Dobré analytické schopnosti
- Proaktívny prístup a nadšenie pre technológie, ktoré máme spoločné

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - projektové odmeny - koncoročné odmeny odvíjajúce sa od hospodárskych výsledkov spoločnosti - 5 dní dovolenky naviac - 5 sickdays - Flexibilná pracovná doba s možnosťou výrazného home office - Platené certifikácie a možnosti vzdelávania - Vlastné pa
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)