Ponuka práce > Junior Mzdový účtovník/čka

Junior Mzdový účtovník/čka

Náplň práce

Do nášho tímu v Bratislave, hľadáme šikovného/šikovnú kolegyňku:

Tvojou úlohou bude:

- spracovanie miezd dočasne pridelených zamestnancov v mzdovom systéme Helios Inuvio (Asseco) – cca 300-350 miezd,
- prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov do sociálnej, zdravotnej poisťovne - elektronicky,
- výpočet ročného zúčtovania preddavkov na daň pre dočasne pridelených zamestnancov,
- vystavovanie potvrdení pre zamestnancov pri skončení pracovného pomeru, potvrdenia o príjme pre bankové účely,
- agenda stravného, objednávanie stravného kreditu, poskytovanie finančného príspevku na stravovanie,
- príprava platobných príkazov, práca v internet bankingu UniCredit Bank
- komunikácia s inštitúciami štátnej správy, bankovými inštitúciami, exekútorskými úradmi,
- komunikácia s finančným oddelením,
- reporting podľa požiadaviek klientov, managerov – práca v Exceli,
- účasť na školeniach/webinároch/konferenciách k zmenám pracovno-právnej legislatívy,
- ďalšie činnosti v rámci dohodnutého druhu práce.

Požiadavky

Požiadavky:
- predošlé pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 1 rok – nie je však podmienkou, pozícia je vhodná aj pre absolventa s ekonomickým zameraním
- predošlé skúsenosti s mzdovým programom Helios Inuvio – výhodou nie podmienkou
- mzdové účtovníctvo – základy
- Zákonník práce – základy
- Excel – mierne pokročilý

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - kvartálne bonusy - až 5 dní plateného voľna navyše nad rámec zákonnej dovolenky - 2 dni sick days/rok - 2 dni voľna na CSR aktivity - teambuidingové aktivity - Cafeteria - Multisport karta - stravenkový paušál - služobný mobilný telefón s paušálnym
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)