Ponuka práce > Junior účtovník s ruštinou

Junior účtovník s ruštinou

Náplň práce

Do finančného tímu hľadáme účtovníka AP/AR. Ak hovoríš plynule rusky, neváhaj nám poslať svoj životopis.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Práca s dodávateľskými a odberateľskými faktúrami, bankovými výpismi, colnými deklaráciami
- Zúčastňovanie sa na procese mesačnej uzávierky
- Spolupráca na vytváraní výkazov

Požiadavky

- Plynulá znalosť ruského jazyka - C1
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti účtovníctva
- Ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie (ideálne ekonomického zamerania)
- Schopnosť pracovať samostatne s orientáciou na detaily
- Komunikatívna osobnosť a tímový duch

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Variabilné a vianočné bonusy Flexibilný pracovný čas Možná práca z domu - 60 % Príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie Firemný smartfón s možnosťou osobného používania MultiSport karta 3 sick days V prípade práceneschopnosti 100 % náhrada mzdy
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)