Ponuka práce > Financial controller senior

Financial controller senior

Náplň práce

- Spolupráca na implementácii CO modulu v SAP v spolupráci so zodpovednými z iných oddelení a s externými SAP konzultatmi
- Pravidelná kontrola a reporting investícií
- Ad-hoc analýzy podľa požiadaviek manažmentu.
- Kontrola nákladov, zásob a následný reporting
- Analýza ziskovosti
- Pravidelné uzávierkové aktivity

Požiadavky

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v oblasti ekonomiky / financií.
- Anglický jazyk min.B2
- MS Office
- Ovládanie systému SAP
- Pracovná skúsenosť aspoň v rámci oddelenia Financie a Kontrollingu
- Proaktívny prístup a chuť vybudovať plynulý chod oddelenia
- Vynikajúce analytické zručnosti a schopnosť riešiť problémy

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Garantovaný 13-ty plat - Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy) - Príspevok na cestovné - Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch - Dovolenka a stravné nad rámec zákona - Individuálny kariérny program a školenia v zahran
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie