Ponuka práce > Lakovač - Bánovce nad Bebravou

Lakovač - Bánovce nad Bebravou

Náplň práce

- pracuje ako lakovač na lakovacej linke v ručnom a automatickom pracovnom cykle
- zabezpečovanie nakladania, navesovania dielov pripravených na lakovanie do závesných
košov a závesných rámov
- zabezpečovanie vykladania a zvesovania nalakovaných dielov zo závesných košov
- vykonávanie evidencie, kontrolovanie a opravovanie nalakovaných dielov
- vykonáva balenie nalakovaných dielov podľa baliacich predpisov a inštrukcií
- v prípade potreby čistí, opravuje a pripravuje závesné rámy a háky pre lakovanie
- vykonávanie činností podľa pracovných inštrukcií a iných interných nariadení
- vykonávanie činností podľa príkazu nadriadeného a podľa aktuálnych potrieb prevádzky.

Požiadavky

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- precíznosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Základná hodinová mzda 6,80€/brutto + príplatky: - prítomnostná prémia : 40€ každý mesiac, pri splnení podmienok až do 980€ za rok -príplatok za nadčas nad rámec zákonníka práce 35%. Každý rok dovolenkový a vianočný bonus Dohodnuté zvyšovanie miezd
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou