Ponuka práce > CNC operátor - zámočník

CNC operátor - zámočník

Náplň práce

- obsluha CNC strojov a zariadení za účelom vyrezávania tvarových a ohýbaných dielov z hliníka, pozinkovaného železa, železa a nerezovej ocele (CO2 lasery, ohraňovací lis, elektrické a pneumatické ručné brúsky, ohýbačky rúr).
- obsluha lisovacieho stroja na ohýbanie dielov
- obsluha bodových zváračiek, píl, vŕtačiek
- kontrola výrobkov podľa noriem ISO
- brúsenie a odhrotovanie väčších kusov
- kontrola kvality spracovaných kusov
- práca na zmeny

Požiadavky

- znalosť technickej dokumentácie, orientácia v nemeckých názvoch
- fyzická zdatnosť (práca v stoji, vrátane manipulácie s bremenami) manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1050 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Mzdové podmienky: - od 6,36 € hod/brutto - Produktivita do 0,40€ hod/brutto - Kvalita do 0,40€ hod/brutto - Prítomnostná prémia : 40€ každý mesiac, pri splnení podmienok až do 980€ za rok - Príplatok za nadčas nad rámec zákonníka práce 35% - Zabezpe
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou