Ponuka práce > Skladník VZV / doprava zdarma

Skladník VZV / doprava zdarma

Náplň práce

- práca s VZV,
- manipulácia a vychystávanie dielov, nástrojov, prípravkov a prepraviek na základe výrobných príkazov,
- odvážanie hotových dielcov a zostáv na kontrolu,
- práca s PC - spracovanie pohybov dielcov v systéme Host, Access, Excel,
- prevoz dielcov na medzi operácie,
- komunikácia s dopravcami, objednávanie prepráv,

Požiadavky

- práca na PC - základy
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- precíznosť.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 900 EUR do 950 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Základná hodinová mzda 6,36€/brutto + príplatky: - produktivita do 0,40€ hod/brutto, - kvalita do 0,40€ hod/brutto, - prítomnostná prémia : 40€ každý mesiac, pri splnení podmienok až do 980€ za rok -príplatok za nadčas nad rámec zákonníka práce 35%.
  • Miesto pracoviska: Tren??n