Ponuka práce > Pokladník/čka v Bratislave!

Pokladník/čka v Bratislave!

Náplň práce

Príležitosť ako pokladník, pokladníčka vo veľkoobchode so stavebným a záhradným materiálom a príslušenstvom.

Práca na 12 hodinové zmeny (krátky, dlhý týždeň)

Náplň práce:
- obsluha zákazníkov na pokladni
- práca s pokladňou
- kontrolu tovaru v nákupnom vozíku, príjem hotovosti a platbu kartou
- zalistovanie účtovných dokladov na pokladni
- starostlivosť o pokladničné zóny

Požiadavky

- príjemné vystupovanie
- schopnosť komunikovať s ľuďmi
- záujem o prácu v sortimente záhradnej techniky
- základné počítačové znalosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - stravná karta / finančný príspevok na stravovanie - 360€ prémie vyplácané 2 krát ročne - zamestnanecká zľava na odber tovaru 10% - príspevok za narodeniny - príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca - príspevok na Vianoce - zamestnanie na do
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)