Ponuka práce > Lektor vzdelávania a školenia (Medzinárodný) pre TIENS

Lektor vzdelávania a školenia (Medzinárodný) pre TIENS

Náplň práce

Pracovná ponuka:
Lektor vzdelávania a školenia (Medzinárodný)

Práve teraz rozširujeme nábor a školenie lektorov vzdelávania a školenia v kľúčových medzinárodných regiónoch. Naším cieľom je zaviesť jednotné štandardy a pokyny pre našich distribútorov po celom svete, aby bola zabezpečená bezproblémová komunikácia a zosúladenie s centrálou TIENS.

Aktuálne hľadáme lokalizovaných lektorov vzdelávania a školenia v nasledujúcich krajinách/regiónoch:

Slovensko
Česká republika
Hlavné zodpovednosti:

Poskytovanie kvalitných školiacich programov pre distribútorov s cieľom zabezpečiť zosúladenie s globálnymi štandardmi.
Zabezpečenie úlohy hlavného kontaktu medzi miestnymi tímami a centrálou a zabezpečenie jednotnosti vzdelávacích štandardov.
Uplatňovanie nových iniciatív v oblasti školenia v súlade so strategickou víziou predsedu.
Požiadavky:

Silné komunikačné a prezentačné zručnosti.
Skúsenosti vo vzdelávaní, školení alebo riadení distribútorov sú výhodou.
Znalosť miestneho jazyka danej krajiny.
Ochota absolvovať 2-3 mesačné školenie v centrále.
Čo ponúkame:

Komplexný školiaci program v našej centrále.
Príležitosti pre rast a rozvoj v medzinárodnom prostredí.
Možnosť byť súčasťou globálnej stratégie, ktorá kladie vzdelávanie a školenie do centra diania.
Ak máte vášeň pre vzdelávanie a veríte, že máte schopnosti inšpirovať a viesť, radi prijmeme vašu prihlášku.
Ako sa prihlásiť:
Svoju prihlášku pošlite na job@tienseurope.com. Uvítame aj odporúčania mladých distribútorov, ktorí by sa na túto pozíciu mohli hodiť.

Pridajte sa k nám a podieľajte sa na formovaní budúcnosti vzdelávania a školenia v našej medzinárodnej komunite!

Job Opportunity: Education and Training Lecturers (International)
We are expanding our recruitment and training efforts for Education and Training Lecturers across key international regions. We aim to establish unified standards and guidelines for our distributors globally, ensuring seamless communication and alignment with our headquarters.
We are currently recruiting for localized education and training lecturers in the following countries/regions:
Slovakia
Czech Republic

Key Responsibilities:
Deliver high-quality training programs to distributors, ensuring alignment with global guidelines.
Serve as the main point of contact between the local teams and headquarters, ensuring consistency in education standards.
Facilitate the implementation of new training initiatives aligned with the Chairman's strategic vision.

Requirements:
Strong communication and presentation skills.
Experience in education, training, or distributor management is a plus.
Proficiency in the local language of the respective country.
Willingness to undergo a 2-3 month training program at the headquarters.

What We Offer:
Comprehensive training program at our headquarters.
Opportunities for growth and development in an international environment.
A chance to be part of a global strategy that values education and training at its core.

If you are passionate about education and believe you have the skills to inspire and lead, we encourage you to apply.

How to Apply:
Please submit your application to job@tienseurope.com. We also welcome recommendations for young distributors who may be suitable for this position.

Join us in shaping the future of education and training for our international community!

Informácie o pozícii

  • TIENS
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Vzdelávanie, veda a vývoj,
  • Požadované vzdelanie:
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava