Ponuka práce > Administratívny/-a pracovník/-čka

Administratívny/-a pracovník/-čka

Náplň práce

Hľadáme učenlivých, zodpovedných a komunikatívnych kolegov na pozíciu administratívneho pracovníka pre oddelenie ľudských zdrojov a oddelenie predaja.

Požiadavky

Ak máš ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou a základné počítačové schopnosti (MS Office, email, www.) si na správnom mieste. Nie sú potrebné predošlé pracovné skúsenosti, sú však výhodou.

Ponúkame

Ponúkame možnosť homeofficu a flexibilnej pracovnej doby 2-4 hod. denne. Práca je vhodná pre študentov, dôchodcov, mamičky na MD, popri práci alebo podnikaní. Možnosť práce na TPP alebo dohodu. Poskytujeme seriózny spôsob privýrobku s atraktívnym platovým ohodnotením 800 – 1800 €/mesiac.

Ďalšie informácie

Sme spoločnosť zaoberajúca sa inštaláciou a servisom rôznych modelov zmäkčovačov vody. Máme zákaznikov po celom Slovensku a aj v zahraničí. Sme dynamickým, stále sa rozvíjajúcim kolektívom. Okrem sídla v Bratislave vlastníme pobočku v Košiciach.

Informácie o pozícii

  • Cullinan
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: 800 - 1800 €
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Benefity: Homeoffice, flexibilná pracovná doba
  • Vhodné pre: študentov, absolventov, dôchodcov, mamičky na MD
  • Miesto pracoviska: Homeoffice